.About Me

Mam na Paweł, mam 20 lat i jestem absolwentem Technicznych Zakładów Naukowych na kierunku Technik elektronik (specjalizacja: Systemy i sieci komputerowe). Nie lubie pisać sam o sobie, z racji czego wywód na tej sotronie nie będzie zbyt obszerny ;)

Interesuje się przede wszystkim szeroko pojmowaną infomatyką od sprzętu poczynając a na programowaniu kończąc. Poszerzam swoją wiedzę w zakresie środowisk programistycznych Microsoft .NET oraz Sun Java (od nie dawana). Wktótce na moim blogu pojawią się działy tematyczne związne bezpośrednio z tymi technologiami. Do niedawana zajmowałem się sieciami bezprzewodowymi Wi-FI oraz LAN. Obecnie odywam pół roczny staż w charakterze operatora obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC).

Opórcz informatyki intersuje mnie przede wszystkim moja ukochana dziewczyna Madzia :), poza nią intersuje się troszeczkę psycholgią, socjologią i jazdą na łyżworolkach ;)

Czego słucham? Hmm … jest raczej uzależnione od nastroju. Niekiedy słucham przygnębiających kawałków w stylu Witney Hiuston, innym razem słucham techno, a jeszcze kiedy indziej ostrego metalu. Jedo jest pewne takie kapele jak Scorpions, Metalica, HappySad, Hunter, Coma są w czołówce.

Co czytam? Z czytaniem jest bardzo różnie, przeważnie jest tak, że poprostu nie chce mi się czytać, ale parę książek już przeczytałem ;) Najbardziej lubią czytać literaturę popularno naukową np. Thinking in Java :). Zdaża mi się także czytać inne książki. Uwielbiam horory pisane piurem Stephena King’a(”Lśnienie”, “Zielona mila”, “Podplaczka” ;) oraz Mastertona (przeczyłem ich dużo) oraz książki Paulo Coelo np. “Weronika postanawia umrzeć” czy “Pelgrzym”.

Co oglądam? Uwielbiam horory, ale nie takie w stylu “Teksańska masakra  piłą łańcuchowa”, wolę raczej coś przerażającego niż coś co wzbudza we mnie wymioty. Filmy tego typu, które mogę osobiście polecić to m.in. :”Amityviel”, “Lśnienie”(Nowa wersja), “Podpalaczka”,  Ring (Tylko wiersja amerykańska. Oprócz  hororów  lubię  także filmy SF, tutaj króluje oczywiście trylogia braci Whowskich “The Matrix”

To by było narazie tyle, jeżeli zdołam przypomnieć sobie co jeszcze należałoby tutaj zamieścić możecie być pewnie, że napewno to zrobie.

Życzę miłego czytanie mojego bloga.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: